Chciałbyś wiedzieć więcej? Zostaw nam swój e-mail.
Zapisz
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!

1. Wybierz cel, na który chcesz przekazać darowiznę:

Informacje na temat akcji

Jesteś na stronie UNICEF Polska, za pomocą której zbieramy fundusze na pomoc ratującą życie noworodków oraz opiekę okołoporodową dla matek i kobiet w ciąży. Niemal 3 tysiące dzieci, które dziś przyszły na świat umrze w ciągu 24 godzin – większość z powodów, którym łatwo zapobiec. Ocal życie nowo urodzonego dziecka i jego mamy. Wpłać darowiznę i podaruj im więcej niż dzień.

 

2. Wybierz lub wpisz wysokość darowizny:

3. Uzupełnij dane i potwierdź chęć wpłaty:

Informacje na temat płatności

Informujemy, że w celu dokonania płatności online zostaną Państwo przekierowani do serwisu www.payu.pl, lub odpowiednio do serwisu www.paypal.com/pl operatora płatności onlinie. Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy UNICEF z siedzibą w Warszawie 02-729, ul. Rolna 175 D (Polska). Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przysługuje Państwu prawo wglądu do treści swoich danych, aktualizowania oraz ich poprawiania. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są dostępne w regulaminie serwisu. W razie pytań prosimy o kontakt na adres abi@unicef.pl.

Darowiznę na rzecz UNICEF można odliczyć od podstawy opodatkowania: w przypadku osób fizycznych do 6%, w przypadku osób prawnych do 10% uzyskanego dochodu

Platności